Edhe një rast pozitiv me koronavirus në veri

HomeAktualitet

Edhe një rast pozitiv me koronavirus në veri

Në veri të Kosovës, në 24 orët e fundit, një person është infektuar me virusin korona, njoftoi Shtabi i Situatave të Urgjencave atje.

I prekuri rishtas nga Covid-19 banon në Leposaviq.

Deri më tani, gjithsej 116 persona janë sëmurë me Covid-19 në zonat e banuara me serbë në Kosovë, nëntë kanë vdekur dhe 96 të tjerë janë shëruar, raporton Radio Kontakt Plus

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0