Edhe Leonora po agjëron, shikoni çka përgatiti për syfyrin e parë

HomePolitike

Edhe Leonora po agjëron, shikoni çka përgatiti për syfyrin e parë

Leonora Jakupi është padyshim një ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, përcjell ORAinfo.

Si të gjithë qytetarët e Kosovës, edhe Leonora është izoluar në shtëpi për shkak të përhapjes së koronavirusit.
E gjatë kësaj kohe ajo nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Mbrëmë ajo ka publikuar një foto ku tregon se ka përgatitur pite për syfyr, e me këtë Leonora na tregon se sot po agjeron./ORAinfo/

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0