E tepërt kjo: Deputetja e LDK-së e quan ‘ahmak’ Albin Kurtin dhe i thot qe do ja…

HomePolitike

E tepërt kjo: Deputetja e LDK-së e quan ‘ahmak’ Albin Kurtin dhe i thot qe do ja…

Melihate Tërmkolli në Ballër për Ballë të Klan Kosovës e ka quajtur deputetin Albin Kurti “ahmak”. Kjo për shkak të deklaratës së Kurtit se situata në Ballkan mund të t.ensionohet duke cuar kështu në k.onflikte të reja, njofton Klan Kosova.

“Njerëzit e tillë janë të rr.ezikshëm për shtetin. Kam f.rikë se disa veprime të Vetëvendosjes po shkojnë në favor të Serbisë dhe interesave të Rusisë” ..

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0