E rëndë! Rrëzohet helikopteri, humb jetën një person dhe pl agoset rëndë një tjetër

HomeAktualitet

E rëndë! Rrëzohet helikopteri, humb jetën një person dhe pl agoset rëndë një tjetër

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku një helikopter privat është rrëzuar në orët e para të mëngjesit në zonën Cime Bianche.

Mediat italiane bëjnë me dije se si pasojë e aks identit ka humbur jetën një person, ndërsa një tjetër është pl agosur rëndë
I pla gosuri ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Sakaq, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

I pla gosuri ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Sakaq, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0