E rëndë/ Po kalonin në vijat e bardha, makina merr përpara dy këmbësoret

HomeAktualitet

E rëndë/ Po kalonin në vijat e bardha, makina merr përpara dy këmbësoret

Një aks ident është shënuar këtë mbrëmje në qytetin e Vlorës ku një makinë ka përp lasur dy këmbësore. Mësohet se në aksi dent është përfshirë një makinë e tipit “Citroen”.

Makina ka god itur dy gra që po kalonin në vija të bardha.
Mësohet se ato janë dërguar me urgjencë në spitalit, teksa nuk dihet ende gjendja e tyre shëndetësore.
Ky aksi dent ka sjellë një kaos për disa minuta në Bulevardin e qytetit ku dhe ndodhi ngjarja, për shkak se është një zonë shumë e frekuentuar.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0