E rëndë, mësuesja gjendet e pajetë në shtëpi

HomeAktualitet

E rëndë, mësuesja gjendet e pajetë në shtëpi

Ish-mësuesja Lida Dako, 72 vjeçe është gjetur pa shenja jete në banesën e saj në Sarandë. Dyshohet të ketë rreth një javë që ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale.

Trupi i saj kishte filluar të dekompozohej pasi e moshuara jetonte vetëm. Bashkëshorti kishte ndërruar jetë disa vite më parë dhe nuk kishin fëmijë.
Pritet ekspertiza mjeko-ligjore, ndërsa nga familjaret e saj, pritet të mbërrije nga Gjirokastra i vëllai, shtetasi D.Gega./faxweb

Pritet ekspertiza mjeko-ligjore, ndërsa nga familjaret e saj, pritet të mbërrije nga Gjirokastra i vëllai, shtetasi D.Gega./faxweb

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0