E rëndë/ 59 vjeçari i jep fund jetës, dyshimet nga policia

HomeAktualitet

E rëndë/ 59 vjeçari i jep fund jetës, dyshimet nga policia

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në fshatin Recan të Elbasanit.

Policia njofton se një 59-vjeçar në gjendje të rënduar psikologjike i ka dhënë fund jetës, duke u vetëvr arë me ar më zj arri.
Grupi hetimor ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke vijuar punën për zbardhjen e plotë të saj.
Elbasan/ Informacion paraprak

Në fshatin Recan, Elbasan, shtetasi M.A., 59 vjeç, dyshohet se në gjendje të rënduar psikologjike është vetēvr arë me a rmë gjahu në banesën e tij.
Grupi hetimor po punon pēr zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes./balkanweb

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0