E pazakontë: Gazetari Lela ul pantallonat në studio televizive, i tregon Ramës dhu nën e policisë

HomeAktualitet

E pazakontë: Gazetari Lela ul pantallonat në studio televizive, i tregon Ramës dhu nën e policisë

Gazetari Alfred Lela, ka ulur pantallonat dhe ka treguar shenjat që ka në trup, si pasojë e dhun imit që iu bë gjatë 17 majit, ditën kur u shemb Teatri Kombëtar dhe gazetari ishte në protestë.

I ftuar në “Real Story”, Lela uli pantallonat dhe tregoi se kishte ende shenja në trup nga dhu na, ndërkohë që kryeministri Edi Rama, gjithashtu i ftuar në këtë studio, e mohoi këtë gjë.

Sipas Ramës, Lelën nuk është ushtruar aspak dhu në, por që gazetari është tërhequr thjesht nga krahu.
“Unë nuk shikoj asnjë dhu në, as nuk je je shkelmuar e as nuk je grushtruar. Nëse ti zotëri e konsideron dh unë tërheqjen nga rkahu, atëherë s’kam çfarë të them,”– tha Rama.

Alfred Lela u shoqërua me dhunë më 17 maj. Pamjet e këtij shoqërimi bënë xhiron e rrjetit, ndërsa vetë Lela i ftuar në studio televizive, tregoi se si ndodhi e gjithë ngjarja.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0