“E hupi kontrollën” – Ceca plas nga inati pas postimit të Dua Lipës për “Shqipëri etnike”

HomeShowbiz

“E hupi kontrollën” – Ceca plas nga inati pas postimit të Dua Lipës për “Shqipëri etnike”

Ditë më parë është nisur fushata për vendosjen e Kosovës në hartën e “Apple”, shkruan GazetaLajmi.

Kjo nismë u përkrah edhe nga Dua Lipa e cila dhe publikoi në Instagram flamurin “Autochthonous”, ndërsa reagimet ishin të shumta.
Për këtë, këngëtares me famë botërore, Dua Lipës i ka reaguar edhe këngëtarja serbe, Svetlana Raznatoviq, e njohur si Ceca.

“Unë nuk do të harxhoj fjalë për një injorante që nuk i di faktet historike. Gjithë çfarë duhet t’i them asaj është: Vogëlushe, ulu njëherë!”, tha ajo për Dua Lipën.Ndërsa edhe mbrëmë Dua Lipa bëri një reagim tjetër, ku tha se është normale secili mbron vendin e tij.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0