E grabitën nën kërcënimin e ar mës, flet pronarja e dyqanit

HomeAktualitet

E grabitën nën kërcënimin e ar mës, flet pronarja e dyqanit

Ajo është marrë në pyetje nga grupi hetimor, para të cilëve ka treguar se si dy persona me ar më i grabitën dyqanin.
ROSKOVEC– Pronarja e dyqanit që ra pre e një grabitjeje mesidtën e sotme ka rrëfyer momentet e tme rrit.

Ajo është marrë në pyetje nga grupi hetimor, para të cilëve ka treguar se si dy persona me ar më i grabitën dyqanin.

“Ishin dy persona me një send që dukej si ar më zjarri. Morën një çantë me disa sende personale dhe disa bizhuteri,”– thotë ajo.
Grabitja ndodhi mesditën e sotme. Policia ka sekuestruar kamerat e sigurisë dhe ka ngritur pika kontrolli në hyrjet dhe daljet e qytetit.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0