E fundit/ Shpër thim i fuqishëm në Turqi, dyshohet për su lm ter rorist

HomeAktualitet

E fundit/ Shpër thim i fuqishëm në Turqi, dyshohet për su lm ter rorist

Një shpër thim i fuqishëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Turqi. Sipas asaj që kanë raportuar mediat e huaja, fillimisht ka qenë një person që ka që lluar drejt policisë dhe më pas ka shpë rthyer edhe bo mbën ku ka hedhur dhe veten në erë.

Mediat bëjnë të ditur se dyshohet se është su lm ter rorist. Ende nuk janë dhënë detaje të tjera për këtë rast, ndërsa pritet që më vonë të dalin me versionin zyrtarë autoritetet turke.

Mediat bëjnë të ditur se dyshohet se është su lm ter rorist. Ende nuk janë dhënë detaje të tjera për këtë rast, ndërsa pritet që më vonë të dalin me versionin zyrtarë autoritetet turke.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0