E FUNDIT/ I riu hidhet nga lartësia e një banese, dyshimet nga policia

HomeAktualitet

E FUNDIT/ I riu hidhet nga lartësia e një banese, dyshimet nga policia

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë mbrëmje në Tiranë.
Një 30 vjeçar është hedhur nga lartësia e një pallati.
Aktualisht, ai ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.
Ngjarja ka ndodhur në Yzberisht, ndërsa shkaqet janë të paqarta.

Njoftimi i Policisë

Më datë 01.02.2021, rreth orës 18:50, në Yzberisht, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e pallatit ku banonte shtetasi L. M., rreth 30 vjeç, i cili u dërgua menjeherë në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet se shtetasi L. M., vuan nga probleme të shëndetit mendor.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0