E frikshme/ Mjeti del nga rruga dhe bëhet copa copa, shpëton mrekullisht shoferi i saj

HomeAktualitet

E frikshme/ Mjeti del nga rruga dhe bëhet copa copa, shpëton mrekullisht shoferi i saj

Një automjet doli nga rruga mëngjesin e kësaj të hëne në rrugën nacionale Bulqizë – Peshkopi.

Brenda në makinë ndodhej vetëm drejtuesi i cili fatmirësisht i ka shpëtuar mrekullisht dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën në spitalin e Bulqizës, pasi u dërgua aty nga kalimtarë të rastit.
Burime policore bëjnë me dije se shkak i aksidentit është bërë lagështia në rrugë dhe shpejtësia e lartë me të cilën po udhëtonte mjeti.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0