E dhimbshme, tre vjeçari aks identalisht vr au vetën në festën e ditëlindjes

HomeAktualitet

E dhimbshme, tre vjeçari aks identalisht vr au vetën në festën e ditëlindjes

Një djalë 3 vjeç ka humbur jetën në festën e ditëlindjes së tij pasi gjeti ar mën e një anëtari të familjes dhe aks identalisht qëlloi veten në gjoks.

Sipas informacioneve të policisë inc identi ndodhi rreth orës 4:15 të pasdites në një rezidencë familjare në Porter, Texas.
“Familja dhe miqtë ishin mbledhur më herët për të festuar ditëlindjen e tre-vjeçarit dhe ndërsa po luanin letra, dëgjuan një të shtënë me ar më,” tha Zyra e Sherifit të Qarkut Montgomery në një deklaratë të lëshuar në mediat sociale.

Sipas autoriteteve, u mësua gjatë hetimit që fëmija dyshohet se e kishte gjetur pis toletën në xhaketën e një prej anëtarëve të familjes.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0