E dhímbshme: I riu Kosovar me vajzën 6 muajshe v desin në një aks ídent në Gjermani

HomeAktualitet

E dhímbshme: I riu Kosovar me vajzën 6 muajshe v desin në një aks ídent në Gjermani

Një aksídent i rëndë trafiku që ndodhi mbrëmë në Gjermani i mori jetën kosovarit, Elvis Muçaj dhe vajzës së tij gjashtë muajshe, Luanës.

Kjo u bë e ditur nga Kryetari i Deçanit, Bashkim Ramosaj i cili ngushëlloi familjen Muçaj.
I riu, Elvis Muçaj ishte nga fshati Lluka e Epërme e Deçanit.

Njoftimi i plotë:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=4297070770309713&id=1891305244219623

Një aksídent i rëndë trafiku që ndodhi mbrëmë në Gjermani i mori jetën kosovarit, Elvis Muçaj dhe vajzës së tij gjashtë muajshe, Luanës.

Kjo u bë e ditur nga Kryetari i Deçanit, Bashkim Ramosaj i cili ngushëlloi familjen Muçaj.
I riu, Elvis Muçaj ishte nga fshati Lluka e Epërme e Deçanit.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0