Durim Limaj ministër? Zbardhet vendimi final i tij!

HomePolitike

Durim Limaj ministër? Zbardhet vendimi final i tij!

Djali I Fatmir Limjat, Durimi, ka mohuar të gjithë thashethemet e fundit që e shikonin atë në postin e një ministrie, që do të jetë pjesë e Qeverisë, së drejtuar nga Avdulla Hoti.

“Jo, nuk është e vërtetë ajo se ç’ka është thënë është dezinformim”, deklaroi djali i kryetarit të partisë Nisma.

Qeveria e re prite të formohet nga LDK, AAK, NISMA dhe minoritetet ndërsa PDK dhe VV do të mbesin në opozitë.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0