Duda Balje ironizon me sloganin e LDK-së në këtë mënyrë

HomeAktualitet

Duda Balje ironizon me sloganin e LDK-së në këtë mënyrë

Kryeministri në detyrë dhe njëherësh edhe kandidati i LDK-së për kryeministër, Avdullah Hoti ka prezantuar sloganin e kësaj parite me të cilin i hyn garës së zgjedhjeve parlamentare të 14 shkurtit.
Përmes një video të postuar në Facebook, Hoti ka bërë të ditur ndër të tjera se do të garojnë me sloganin “shteti, shtet”.

Me këtë sllogan të LDK-së ka ironizuar ish deputetja e Kuvendit të Kosovës Duda Balje.
“Duda. Dudë.”, ka shkruar ajo në një postim në Facebook.

Me këtë sllogan të LDK-së ka ironizuar ish deputetja e Kuvendit të Kosovës Duda Balje.
“Duda. Dudë.”, ka shkruar ajo në një postim në Facebook.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0