Driton Selmanaj Nga LDK E Quan DIASPOREN Shqiptare Fashista

HomeAktualitet

Driton Selmanaj Nga LDK E Quan DIASPOREN Shqiptare Fashista

Selmanaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini ka thënë se prej shumë vitesh ka një tendencë për ta larguar LDK-në nga skena politike.

“Tendenca është që në Kosova të bëhen dy blloqe: LVV dhe PDK, e të cilat janë të dala nga e njëjta ideologji, pra LPK”. Ai ne fund te emsionit i ka quajtur Shqiptaret ne diaspor Fashista

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0