Djali i Komandant Drinit rrëqethë me fjalët për babanë në përvjetorin e 20-të: Dora po më dridhet…

HomeSociale

Djali i Komandant Drinit rrëqethë me fjalët për babanë në përvjetorin e 20-të: Dora po më dridhet…

E në këtë përvjetor, djali i tij, Ekremi e ka kujtuar atë me fjalët më prekëse. Përmes një postimi në Facebook, ai ka thënë se po i dridhet dora te

Llapjani rrah nënën, e bën për spital
Nivel i lartë i ekspozimit të qytetarëve ndaj tymit të duhanit, vlerësohet ulët puna e institucioneve
Rrëfimi rrëqethës i babait të tre fëmijëve që fitoi betejën kundër COVID-19: Kam qarë dhe lusja mjekët e infermieret të mos lejojnë të vdesë

E në këtë përvjetor, djali i tij, Ekremi e ka kujtuar atë me fjalët më prekëse.

Përmes një postimi në Facebook, ai ka thënë se po i dridhet dora teksa shkruan, djersitet e stresohet por sapo e sheh fotografinë e tij, i largohen të gjitha të këqijat.

Ai ka thënë se shpesh pyet veten se ku do ishin me të fizikisht, derisa pyet se në ditën e dasmës së tij, kush do të jetë aty për të?

Ai i ka thënë se në Kosovë disa po ndjekin para e disa pushtetin e në fund të dyja palët po përfundojnë në mjerim.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0