Disa komentues ia duan vde kjen edhe kryeministrit Hoti

HomePolitike

Disa komentues ia duan vde kjen edhe kryeministrit Hoti

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, përmes një postimi në Facebook ka njoftuar se ka rezultuar pozitiv në testin për Covid-19.

Ai ka theksuar se nuk ka shumë simptoma, përveç kollit shumë të lehtë. Kryeministri Hoti ka bërë të ditur se tani do t’i kryejë obligimet nga shtëpia.

Pas këtij lajmi, disa komentues dashakeqës i janë gëzuar lajmit, dhe për më keq ata i dëshirojnë edhe vde kjen, shkruan GazetaLajmi.

Më poshtë mund të shikoni mesazhet e disa komentuesve dashakeq.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0