Diplomon vajza e Shkurte Fejzës, këngëtarja e emocionuar dhe krenare për arritjet e saj!

HomeShowbiz

Diplomon vajza e Shkurte Fejzës, këngëtarja e emocionuar dhe krenare për arritjet e saj!

Vajza e këngëtares së mirënjohur të muzikës popullore, Shkurte Fejza, Agnesa ka diplomuar në Universitetin e Prishtinës.

Këngëtarja është shprehur e emocionuar dhe krenare për sukseset e të bijës.

Shkurta ka ndarë momente nga festa e diplomimit duke i kushtuar edhe disa fjalë për sukseset e vajzës.

“Urime diplomimi Mr. ph Agnesa në Universitetin e Prishtinës. Agnesa Behluli. Sot na mbushe emocion e krenari, te urojme suksese gjith jetën e bukura jone”, ishin fjalët e artistet së famshme.

Ndërkohë, më vonë Shkurta ndau edhe një tjetër fotografi ku shihet bashkë me Agnesën e cila në duar pranë të ëmës mban diplomën.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 1