Deklarohet Labi, tregon a ka rezultuar pozitiv me Koronavirus?

HomeAktualitet

Deklarohet Labi, tregon a ka rezultuar pozitiv me Koronavirus?

Ish-deputeti Labinot Tahiri është lajmëruar nga plazhi në një paraqitje direkte në Facebook.Këngëtari ka thënë se nuk është testuar asnjëherë për Covid 19 dhe as nuk është i infektuar.
“Sikur ta kisha bërë testin dhe të isha pozitiv, do t’ju tregoja”

Ai ka treguar se për momentin gjendet në bregdet, prej ku edhe është deklaruar dhe thotë se së shpejti do të kthehet në Kosovë.Ish-deputeti është përfolur shumë, pasi i revoltuar që nuk po lejohet mbajtja e dasmave, në një protestë të thirrur para Qeverisë ka thënë se “s’ka virus”.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0