Dasmë afër Drenasit, Njësia Speciale ua zënë derën

HomeAktualitet

Dasmë afër Drenasit, Njësia Speciale ua zënë derën

Ndonëse është ndaluar grumbullimi i njerëzve më shumë se pesë persona dhe është bërë thirrje institucionale që të ndërpriten organizimi i dasmave dhe ahengjeve, kosovarët asesi të binden për këtë.
IndeksOnline mëson se sonte është organizuar një dasmë afër Drenasit.

Nga burimet e IndeksOnline mësohet se rreth orës 22:00 janë dëgjuar disa të sht ëna auto matiku në atë pjesë.
Me këtë rast ka ndërhyrë Policia dhe Njësia Speciale ku e kanë ndalur këtë veprimtari./IndeksOnline/

Bashkohuni ne grupin Gazeta Lajmi ne facebook.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0