Dalin fotografitë e para të Avdullah Hotit e Vuçiqit brenda Shtëpisë së Bardhë, i pret Grenelli

HomePolitike

Dalin fotografitë e para të Avdullah Hotit e Vuçiqit brenda Shtëpisë së Bardhë, i pret Grenelli

Këshilli për Siguri Kombëtare i ShBA’së, ka publikuar disa fotografi të kryeministrit Avdullah Hoti dhe presidentit Aleksander Vuçiq në Shtëpinë e Bardhë.
Në fotografitë e publikuara shihet Emisari Special i Presidentit Trump, Richard Grenell duke i mirëpritur Hotin dhe Vuçiqin.

“Presidenti Vuçiq dhe kryeministri Avdullah Hoti sapo arritën në Shtëpinë e Bardhë për bisedimet e ditës së sotme mes Kosovës dhe Serbisë. ShBA’ja është e gatshme të ndërmjetësojë. Normalizim Ekonomik”, thuhet në përshkrimin e fotografive të publikuara.

Bashkohu ne grup ne facebook.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0