Dafinës gjithçka i ka hije ,Klasike dhe unike

HomeAktualitet

Dafinës gjithçka i ka hije ,Klasike dhe unike

Çdo gjë që ajo bën kthehet në trend, është unike, me stil dhe një prej këngëtareve më të mira shqiptare.

Dafina Zeqiri e cila gjithmonë arrin të befasoi me paraqitjet e saj, s’ka zhgënjyer asnjëherë kur erdhi tejet elegante në imazhin që ka hedhur në llogarinë e saj personale në Instagramin e saj ku numëron mbi 1.5 milion ndjekës, shkruan Indeksonline.

Ajo u shfaq e veshur e tëra në të zeza, flokët e lidhura prapa dhe kostumin e kombinoi me një palë syze të mëdha, ndërsa në dorë mbante një çantë të verdhë të markës “Prada”.

Teksa theksojmë që Dafina kohëve të fundit ka eksperimentuar vazhdimisht me pamjen e saj, e sidomos flokët./Indeksonline/

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0