Çka i tha Ibrahim Rugova – Albërie Hadërgjonajt? (VIDEO)

HomeAktualitet

Çka i tha Ibrahim Rugova – Albërie Hadërgjonajt? (VIDEO)

Albërie Hadërgjonaj ishte mysafirja e radhës në emisionin NIN me Alaudin Hamitin, në Klan Kosova.
Këngëtarja e njohur shqiptare foli për karrierën e gjatë në muzikë dhe për jetën personale, nga tradhtia e burrit e deri tek biznesi i saj, njofton Klan Kosova.
Ndër të tjerash, artistja ka treguar se çfarë i kishte thënë presidenti i ndjerë, Ibrahim Rugova dhe pati disa fjalë për Albin Kurtin.
Të gjitha i kuptoni në videon e plotë më poshtë.

https://www.facebook.com/KlanKosovaOfficial1/videos/434683987959135(

Albërie Hadërgjonaj ishte mysafirja e radhës në emisionin NIN me Alaudin Hamitin, në Klan Kosova.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0