Çfarë i ndodh trupit tuaj po të pini një muaj rresht një gotë ujë esëll

HomeShendeti

Çfarë i ndodh trupit tuaj po të pini një muaj rresht një gotë ujë esëll

Sekreti i bukurisë së këtyre femrave qëndronte tek kura e mëposhtme, ato pinin çdo ditë me stomakun e tyre esëll nga një gotë ujë.

Prandaj për të mësuar më shumë rreth këtij sekreti të bukurisë së tyre lexoni këtë artikull se çfarë të ndihmon nëse përdorë këtë metodë:

1) Ndiheni më të freskët dhe më të shëndetshme
2) Përmirësim i metabolizmit
3) Ndihmon për të humbur peshë
4) Lëkura me anë të kësaj metode përmirësohet
5) Përmirëson rënien dhe dendësinë e flokëve
6) Redukton sëmundjet

Si mund të veprojmë për të ndjekur metodën e mësipërme:

Duhet të konsumohen 4 gota ujë menjëherë pas zgjimit para larjes së dhëmbëve me stomakun tuaj bosh. Nëse e keni të vështirë për të konsumuar 4 gota ujë mund të filloni me një dhe më pas ta rrisni dozën.

Nuk duhet të konsumoni asgjë për 45 minutat në vazhdim

Pas 45 minutash ju mund të hani dhe të pini normalisht

Mos hani dhe mos pini asgjë pasi konsumoni vaktet e mëngjesit, drekës dhe darkës.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0