Category: Sport

1 13 14 15143 / 143 POSTS
ZYRTARE: Spanja mbyll kampionatin, Barcelona shpallet kampione!

ZYRTARE: Spanja mbyll kampionatin, Barcelona shpallet kampione!

Federata Spanjolle e Futbollit ka mbyllur zyrtarisht kampionatin e femrave në vend. Elita e futbollit të femrave nuk do të rinisë dhe tashmë janë dhën [...]
Inter shtang Barcëlonën, i vendos dy kushte të forta për Lautaron

Inter shtang Barcëlonën, i vendos dy kushte të forta për Lautaron

Negocimi mes Interit dhe Barcelonës për transferimin e sulmuesit Lautaro Martinez tashmë janë bllokuar. Klubi spanjoll ofroi fillimisht 50 milionë [...]
Interi dëshiron tre lojtarë nga Barcelona në këmbim të Lautaro Martinezit

Interi dëshiron tre lojtarë nga Barcelona në këmbim të Lautaro Martinezit

Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez vazhdon të lidhet me një transferim te Barcelona, ndërsa së fundmi ka dalë edhe një formulë e re, ku përfshihen e [...]
1 13 14 15143 / 143 POSTS