Category: Showbiz

showbiz

1 2 3 4 5 28 30 / 277 POSTS
Edhe me shami në kokë, Shkëndije Mujaj provokon me të pasmet

Edhe me shami në kokë, Shkëndije Mujaj provokon me të pasmet

U përfol shumë e shumë, saqë në një moment këngëtarja Shkëndije Mujaj vendosi të mbulohet, kjo ishte edhe arsyeja që ajo u shkëput nga muzika. Duke [...]
Pse po mbrohet fjala e lirë dhe Valon Syla;Nervozohet  Aktori i “O sa mirë”

Pse po mbrohet fjala e lirë dhe Valon Syla;Nervozohet Aktori i “O sa mirë”

Ai është çuditur pse po vazhdon të mbrohet fjala e lirë dhe po dënohet sulmi ndaj Valon Sylës. Aktori përmendi kohen e l uftës dhe ndihmën e diaspo [...]
Këngëtarja shqiptare që po korr sukses në Francë: E kam obligim të këndoj shqip, jam shqiptare dhe dua ta tregoj

Këngëtarja shqiptare që po korr sukses në Francë: E kam obligim të këndoj shqip, jam shqiptare dhe dua ta tregoj

Është vetëm 14-vjeç dhe mund ta themi me plot gojë që është një yll i skenës franceze. Zëri i saj ka mahnitur të vegjël dhe të mëdhenj jo vetëm në kët [...]
Ava Max i tregon të gjithë botës që është shqiptare, ja çfarë ka bërë ajo në televizionin gjerman

Ava Max i tregon të gjithë botës që është shqiptare, ja çfarë ka bërë ajo në televizionin gjerman

Ava Max është një ndër emrat më të njohur e cila po korr sukses në të gjithë botën. Këngëtarja në asnjë moment nuk qëndron pa treguar se është shqipt [...]
“Tigri” nga Deçani rrëfen historinë e pabesueshme: Putha 70 vajza dhe më ra të fikët

“Tigri” nga Deçani rrëfen historinë e pabesueshme: Putha 70 vajza dhe më ra të fikët

Po cilësohet si Kazanova e Kosovës. Deçanasi Bekim Stokaj në një studio televizive ka treguar se ka pasur shumë të dashura në jetën e tij, raporton Ga [...]
Ledri Vula bëhet baba, Sara sjell në jetë vajzën e tyre

Ledri Vula bëhet baba, Sara sjell në jetë vajzën e tyre

Reperi i njohur kosovar, Ledri Vula është bërë baba i një vajze sot për herë të parë. Burime pranë çiftit kanë bërë të ditur se partnerja e Ledrit [...]
Çun Lajçi: Po gëzohem që po vjen Viti i Ri, disa miq do të mi dërgojnë paratë për librat që i kanë marrë

Çun Lajçi: Po gëzohem që po vjen Viti i Ri, disa miq do të mi dërgojnë paratë për librat që i kanë marrë

Përveç festave të fundivitit, aktori Çun Lajçi ka edhe një arsye tjetër pse po i gëzohet përfundimit të këtij viti. Ai ka shëtitur vendin duke shitur [...]
“Një vit pa të prekur dorën!” Moderatorja Dojna Mema na përloti të gjithëve me dedikimin për babain e ndjerë

“Një vit pa të prekur dorën!” Moderatorja Dojna Mema na përloti të gjithëve me dedikimin për babain e ndjerë

Babai i Dojna Memës humbi jetën 1 vit më parë, duke lënë pas një dhimbje të thellë tek të gjithë familjarët e tij. “Nuk le asnjë sekondë pa jetuar [...]
Mbi flamurin kombëtar mbi shpinë/ Dua Lipa u uron shqiptarëve Ditën e Pavarësisë: Krenare që jam shqiptare!

Mbi flamurin kombëtar mbi shpinë/ Dua Lipa u uron shqiptarëve Ditën e Pavarësisë: Krenare që jam shqiptare!

Artistja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa u ka uruar festën e 28 nëntorit, të gjithë bashkëkombësve të saj. Në një fotogari që ka postuar në rrjet [...]
Lajm i mirë: Labinot Tahiri njofton se ish-ushtari i UÇK-së bëhet me shtëpi të re

Lajm i mirë: Labinot Tahiri njofton se ish-ushtari i UÇK-së bëhet me shtëpi të re

Fondacioni i Labinot Tahirit me ndihmën e qytetarëve vullnetmirë, arritën ta bëjnë me shtëpi, Selman Avdiun. Lajmin e ka bërë të ditur këngëtari me [...]
1 2 3 4 5 28 30 / 277 POSTS