Category: Showbiz

showbiz

1 22 23 24 25 240 / 249 POSTS
Adelina Berisha uron nënën për ditëlindje, publikon fotografi nga festa

Adelina Berisha uron nënën për ditëlindje, publikon fotografi nga festa

Nëna e këngëtares, Adelina Berisha sot feston ditëlindjen.Me imazhe të publikuara nga festa, këngëtarja shkroi disa fjalë në Instagram, shkruan portal [...]
Tayna me paraqitje provokuese nga xhirimet e klipit të ri

Tayna me paraqitje provokuese nga xhirimet e klipit të ri

Ka disa javë që Tayna po punon në projektet e reja, shkruan GazetaLajmi. Madje u raportua se këngëtarja ka udhëtuar drejt Zvicrës për të realizua [...]
Morena Taraku tregon cilin profesion do ta ushtronte nëse nuk do të ishte këngëtare

Morena Taraku tregon cilin profesion do ta ushtronte nëse nuk do të ishte këngëtare

Morena Taraku ka folur lidhur me angazhimin e saj në muzikë.Morena Taraku është një nga personazhet më të njohura të showbiz-it shqiptar. Disa di [...]
Befason Mozzik ja cfare thotë për tradhtinë dhe dashurinë

Befason Mozzik ja cfare thotë për tradhtinë dhe dashurinë

Mozzik ka pranuar pyetje të shumta nga ndjekësit e tij në Instagram të cilave ai ka vendosur dhe tu përgjigjet, shkruan GazetaLajmi. Padyshim nuk k [...]
Naser Rafuna tallet me presidenten Jahjaga për gafat që bënte në publik

Naser Rafuna tallet me presidenten Jahjaga për gafat që bënte në publik

Ditën e djeshme ish presidentja Atifete Jahjaga uroi aktoren Adriana Matoshi për çmimin e fituar në Festivalin e Francës “See a Paris 2020”, si aktorj [...]
Behgjet Pacolli pranë fotos me vajzën: Kush ka vajza botën ka

Behgjet Pacolli pranë fotos me vajzën: Kush ka vajza botën ka

Behgjet Pacolli ka publikuar fotografi me vajzën.Në Facebook, ka postuar imazhin duke shkruar një mbishkrim, shkruan portali GazetaLajmi. ‘Një self [...]
U bë baba për herë të parë, ky është kuptimi i emrit të vajzës së Mc Kreshës

U bë baba për herë të parë, ky është kuptimi i emrit të vajzës së Mc Kreshës

Dje reperi Mc Kresha u bë baba për herë të parë. Ai dhe bashkëshortja e tij Erzina sollën në jetë një vogëlushe të shëndetshme që e quajtën Iza.Çifti [...]
Vajza e ish-deputetes shqiptare “godet” me pozat provokative

Vajza e ish-deputetes shqiptare “godet” me pozat provokative

Ada ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve. Vajza e ish-deputetes, Albina Deda, Ada, njihet për pozat e saj provokative. Duket se ajo e ka pikë të [...]
Morena harron miliarderin iranian, publikon bisedat me partnerin e saj të ri

Morena harron miliarderin iranian, publikon bisedat me partnerin e saj të ri

Disa ditë më parë, disa faqe në “Instagram” kanë publikuar biseda ku tregonin se kishin folur me Morena Tarakun, por këngëtarja i përgënjeshtroi dukë [...]
Noizy rrëfen bulizmin që kishte përjetuar pas migrimit në Angli

Noizy rrëfen bulizmin që kishte përjetuar pas migrimit në Angli

Noizy thotë se një nga periudhat më të vështira i kaloi gjatë qëndrimit në Angli.Noizy ishte sot i ftuar në intervistë ‘Në kurthin e Piter Pan’ ku [...]
1 22 23 24 25 240 / 249 POSTS