Category: Showbiz

showbiz

1 2 3 4 28 20 / 277 POSTS
Merr fund “dashuria e shtirur”, Tea hedh hapin që të gjithë po prisnin prej kohësh (Foto)

Merr fund “dashuria e shtirur”, Tea hedh hapin që të gjithë po prisnin prej kohësh (Foto)

Pasi e vërteta e tyre doli zbuluar, Tea dhe Andi janë vënë në shënjestër të personave, që i mbështetën për muaj me radhë për “lidhjen e tyre të dashur [...]
Në gjendje të rëndë nga COVID-19, doktoresha shqiptare publikon foton dhe shpë rthen ndaj Ermal Mamaqit: Njeri ordiner! Sot duhet të ishe pas hekurave për këtë akt!

Në gjendje të rëndë nga COVID-19, doktoresha shqiptare publikon foton dhe shpë rthen ndaj Ermal Mamaqit: Njeri ordiner! Sot duhet të ishe pas hekurave për këtë akt!

Doktoreshë Lida Shosha përmes një postimi në rrjetet sociale bën të ditur se ajo dhe familja e saj janë in fektuar nga COVID-19 dhe ndodhen në terapi [...]
Ambjente luksoze dhe shuma marramëndëse për një natë, ja hoteli ku do qëndroje këngëtarja shqiptare me famë botërore

Ambjente luksoze dhe shuma marramëndëse për një natë, ja hoteli ku do qëndroje këngëtarja shqiptare me famë botërore

Rita Ora sapo ka mbërritur në Sidney, pasi do jetë pjesë e jurisë së audicioneve të talenteve ” The Voice”. Rita Ora do jetë pjesë e kësaj jurie pr [...]
Reagon Milaim Zeka pasi u tha se do të jetë pjesë e “It’s My Love”,

Reagon Milaim Zeka pasi u tha se do të jetë pjesë e “It’s My Love”,

Mbrëmë në emisionin “Express Rozë” të T7, ka qenë i ftuar Kika. Duke folur për risitë në episodat e radhës të “It’s My Love”, ai tregoi se ish-deputet [...]
“Serbët më pushuan gjyshin nga puna”, rrëfehet Dua Lipa: I kërkuan të ndryshonte historinë në libra

“Serbët më pushuan gjyshin nga puna”, rrëfehet Dua Lipa: I kërkuan të ndryshonte historinë në libra

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Dua Lipa ka dhënë një intervistë me revistën e famshme “Rolling Stone”. Këngëtarja ka përmendur dhe vendlind [...]
Ti i dhe kuptim jetës time: Aida Doçi dhe Naser Qeli zyrtarisht të martuar

Ti i dhe kuptim jetës time: Aida Doçi dhe Naser Qeli zyrtarisht të martuar

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, për një kohë ishte në qendër të vëmendjes për shkak të lidhjes me menaxherin e saj, Naser Çeli. Së fundmi, Aida posto [...]
Pse për çdo ditë e më shumë, burrat po nisin të përdorin makijazh

Pse për çdo ditë e më shumë, burrat po nisin të përdorin makijazh

Nga një krem hidratues i lehtë apo balsam pa ngjyrë buzësh, te sy vezullues dhe qerpikë fallco; ka mënyrë të shumta se si sot burrat po zgjedhin të gr [...]
“Ti vjen nga – bagëtia dhe bujqësia”, fyerja raciste e aktorit kosovar për Arben Zharkun

“Ti vjen nga – bagëtia dhe bujqësia”, fyerja raciste e aktorit kosovar për Arben Zharkun

Aktori kosovar, Arben Kastrati, përmes një shkrimi autorial ka drejtuar kritika të ashpra për drejtorin e Qendrës Kinematografike të Kosovës, Arben Zh [...]
Një tjetër humbje e madhe, ndahet nga jeta aktori i njohur shqiptar, na ka mbajtur të gjithëve të mbërthyer pas ekranit me rolet e tij

Një tjetër humbje e madhe, ndahet nga jeta aktori i njohur shqiptar, na ka mbajtur të gjithëve të mbërthyer pas ekranit me rolet e tij

Një lajm i hidhur ka ardhur mëngjesin e sotëm për artin shqiptar. Është ndarë nga jeta sot aktori i njohur i Teatrit Kombëtar, Xhemil Tagani. Ai u [...]
Tuna i hoqi djalit mbiemrin Berisha, Roberti e Patrisi: Në Instagram mundesh t’ja bësh edhe Sali Berisha, por …

Tuna i hoqi djalit mbiemrin Berisha, Roberti e Patrisi: Në Instagram mundesh t’ja bësh edhe Sali Berisha, por …

Prej kohësh po përflitet që Tuna dhe Patrisi i kanë dhënë fund martesës së tyre. Këngëtarja ka hequr mbiemrin e Patrisit nga Instagrami i të birit dhe [...]
1 2 3 4 28 20 / 277 POSTS