Category: Showbiz

showbiz

1 2 3 27 10 / 264 POSTS
Reagon Milaim Zeka pasi u tha se do të jetë pjesë e “It’s My Love”,

Reagon Milaim Zeka pasi u tha se do të jetë pjesë e “It’s My Love”,

Mbrëmë në emisionin “Express Rozë” të T7, ka qenë i ftuar Kika. Duke folur për risitë në episodat e radhës të “It’s My Love”, ai tregoi se ish-deputet [...]
“Serbët më pushuan gjyshin nga puna”, rrëfehet Dua Lipa: I kërkuan të ndryshonte historinë në libra

“Serbët më pushuan gjyshin nga puna”, rrëfehet Dua Lipa: I kërkuan të ndryshonte historinë në libra

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Dua Lipa ka dhënë një intervistë me revistën e famshme “Rolling Stone”. Këngëtarja ka përmendur dhe vendlind [...]
Ti i dhe kuptim jetës time: Aida Doçi dhe Naser Qeli zyrtarisht të martuar

Ti i dhe kuptim jetës time: Aida Doçi dhe Naser Qeli zyrtarisht të martuar

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, për një kohë ishte në qendër të vëmendjes për shkak të lidhjes me menaxherin e saj, Naser Çeli. Së fundmi, Aida posto [...]
Pse për çdo ditë e më shumë, burrat po nisin të përdorin makijazh

Pse për çdo ditë e më shumë, burrat po nisin të përdorin makijazh

Nga një krem hidratues i lehtë apo balsam pa ngjyrë buzësh, te sy vezullues dhe qerpikë fallco; ka mënyrë të shumta se si sot burrat po zgjedhin të gr [...]
“Ti vjen nga – bagëtia dhe bujqësia”, fyerja raciste e aktorit kosovar për Arben Zharkun

“Ti vjen nga – bagëtia dhe bujqësia”, fyerja raciste e aktorit kosovar për Arben Zharkun

Aktori kosovar, Arben Kastrati, përmes një shkrimi autorial ka drejtuar kritika të ashpra për drejtorin e Qendrës Kinematografike të Kosovës, Arben Zh [...]
Një tjetër humbje e madhe, ndahet nga jeta aktori i njohur shqiptar, na ka mbajtur të gjithëve të mbërthyer pas ekranit me rolet e tij

Një tjetër humbje e madhe, ndahet nga jeta aktori i njohur shqiptar, na ka mbajtur të gjithëve të mbërthyer pas ekranit me rolet e tij

Një lajm i hidhur ka ardhur mëngjesin e sotëm për artin shqiptar. Është ndarë nga jeta sot aktori i njohur i Teatrit Kombëtar, Xhemil Tagani. Ai u [...]
Tuna i hoqi djalit mbiemrin Berisha, Roberti e Patrisi: Në Instagram mundesh t’ja bësh edhe Sali Berisha, por …

Tuna i hoqi djalit mbiemrin Berisha, Roberti e Patrisi: Në Instagram mundesh t’ja bësh edhe Sali Berisha, por …

Prej kohësh po përflitet që Tuna dhe Patrisi i kanë dhënë fund martesës së tyre. Këngëtarja ka hequr mbiemrin e Patrisit nga Instagrami i të birit dhe [...]
Edhe me shami në kokë, Shkëndije Mujaj provokon me të pasmet

Edhe me shami në kokë, Shkëndije Mujaj provokon me të pasmet

U përfol shumë e shumë, saqë në një moment këngëtarja Shkëndije Mujaj vendosi të mbulohet, kjo ishte edhe arsyeja që ajo u shkëput nga muzika. Duke [...]
Pse po mbrohet fjala e lirë dhe Valon Syla;Nervozohet  Aktori i “O sa mirë”

Pse po mbrohet fjala e lirë dhe Valon Syla;Nervozohet Aktori i “O sa mirë”

Ai është çuditur pse po vazhdon të mbrohet fjala e lirë dhe po dënohet sulmi ndaj Valon Sylës. Aktori përmendi kohen e l uftës dhe ndihmën e diaspo [...]
Këngëtarja shqiptare që po korr sukses në Francë: E kam obligim të këndoj shqip, jam shqiptare dhe dua ta tregoj

Këngëtarja shqiptare që po korr sukses në Francë: E kam obligim të këndoj shqip, jam shqiptare dhe dua ta tregoj

Është vetëm 14-vjeç dhe mund ta themi me plot gojë që është një yll i skenës franceze. Zëri i saj ka mahnitur të vegjël dhe të mëdhenj jo vetëm në kët [...]
1 2 3 27 10 / 264 POSTS