Bukuroshja Kinsey feston ditlindjen e zhveshur(VIDEO)

HomeShowbiz

Bukuroshja Kinsey feston ditlindjen e zhveshur(VIDEO)

Modelja amerikane ka pozuar tejet seksi.

Modelja amerikane, Kinsey Wolanski, vazhdon të jetë shumë e komentuar në media.
Që kur u fut në fushë derisa po zhvillohej ndeshja Tottenham-Liverpool, ajo është kthyer në fakt në emrat më të komentuar.

Kjo për shkak të formave trupore dhe angazhimin e saj të madh në realizimin e imazheve sa më provokuese.
Kinsey e mori vëmendjen edhe me një tjetër video të postuar në Instagram, duke festuar ditlindjen ne nje forme interesante.

Bashkohu ne grup

https://www.instagram.com/p/CEfSesipUSA/

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0