Bluza një numër më i vogël se gjoksi i Anastasiyas

HomeShowbiz

Bluza një numër më i vogël se gjoksi i Anastasiyas

Anastasiya ka joshur ndjekësit me foton e fundit.

Anastasiya Kvitko po vazhdon t’i provokoj ndjekësit me anë të postimeve që është duke i bërë në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

Modelja ruse së fundmi ka ndarë një imazh ku shfaqet me një fustan dhe bluzë të ngushtë e cila mezi i mbërthen asaj gjoksin super të madh.

Kvitko arriti famën më të madhe pikërisht me anë të këtyre imazheve, ndonëse shpesh herë kritikohet për fotoshop. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CEb5MNehk-3/?utm_source=ig_embed

Bashkohu ne grupin ne facebook

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0