Bikinet e vogla për gjoksin bombastik të Arta Nitaj(FOTO)

HomeShowbiz

Bikinet e vogla për gjoksin bombastik të Arta Nitaj(FOTO)

Shumicën e verës e kaloi në pushime.
Një gjë të tillë, bukuroshja Arta Nitaj e ka bërë përsëri, shkruan Syri Kosova.

Në Instastory, ajo ka hedhur një video ku shihet se është e shtrirë dhe xhironte vetën, por vëmendja shkoi te gjoksi i saj.

Bikinet një numër më të vogël bërën që Arta të dukej bombastike te gjoksi.
Bikinet një numër më të vogël bërën që Arta të dukej bombastike te gjoksi.

Bashkohu ne grupin Gazeta Lajmi ne facebook dhe ndaj informacione me ne.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0