Bekim Jashari jep detaje për gjetjen e Egzona Islamit sot

HomeAktualitet

Bekim Jashari jep detaje për gjetjen e Egzona Islamit sot

Kryetari i Skenderaj, Bekim Jashari ka dhënë lajmin e mirë se Egzona Islami është gjetur gjallë.

Ai ka treguar se ajo është gjetur në fshatin Gllanasellë, transmeton Indeksonline.
Tutje, Jashari ka treguar se asaj tashmë është duke ju dhënë ndihma e parë mjekësore dhe se së shpejti do të njoftohen për gjendjen e saj shëndetësore.

Kryetari i Skenderaj ka falenderuar të gjithë qytetarët e vullntetit të mirë që ndihmuan në gjetjen e Egzonës./Indeksonline/

Tutje, Jashari ka treguar se asaj tashmë është duke ju dhënë ndihma e parë mjekësore dhe se së shpejti do të njoftohen për gjendjen e saj shëndetësore.

Kryetari i Skenderaj ka falenderuar të gjithë qytetarët e vullntetit të mirë që ndihmuan në gjetjen e Egzonës./Indeksonline/

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0