Bekë Berisha shpërfill rekomandimet e IKSHPK-së, vetë i 15-ti në iftar

HomePolitike

Bekë Berisha shpërfill rekomandimet e IKSHPK-së, vetë i 15-ti në iftar

Për deputetin e Kuvendit të Kosovës nga radhët e AAK-së Bekë Berisha, tubimet në kohë pandemie dhe shkuarja në iftar është gjë e zakonshme. Këtë të pa

Vihet gurthemeli për stadiumin e ri të futbollit në Gjakovë
Haziri: Ministrat e Qeverisë Kurti janë në listë të zezë për viza amerikane
Cili ishte sekreti që përdori shteti me 97 milionë banorë që të shpëtojë pa asnjë viktimë të koronavirusit?

Për deputetin e Kuvendit të Kosovës nga radhët e AAK-së Bekë Berisha, tubimet në kohë pandemie dhe shkuarja në iftar është gjë e zakonshme. Këtë të paktën e reflekton në dy-tri postimet e tij të fundit në Facebook.
Ndonëse Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike (IKSHPK), vazhdimisht u bën apel qytetarëve të shmangin vizitat familjare/shoqërore në kohë pandemie, të mbajnë dictancën fizike dhe të vendosin maska e dorëza në mënyrë që të mbrohen nga virusi i padukshëm Covid-19.

Deputeti i AAK-së, Bekë Berisha, promovon të kundërtën në profilin e tij në Facebook.

Hiç më larg se mbrëmë, Bekë Berisha, ka qenë pjesëmarrës në një iftar në Gjilan bashkë me disa pjesëtarë të strukturave të AAK-së.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Berisha, në një postim në Facebook.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0