Befason Mozzik ja cfare thotë për tradhtinë dhe dashurinë

HomeShowbiz

Befason Mozzik ja cfare thotë për tradhtinë dhe dashurinë

Mozzik ka pranuar pyetje të shumta nga ndjekësit e tij në Instagram të cilave ai ka vendosur dhe tu përgjigjet, shkruan GazetaLajmi.

Padyshim nuk kishin se si të mungonin ato për dashurinë, e që reperi nuk ka hezitur të flas dhe për atë pjesë.

“A mendon se mashkulli dashuron dy herë”, është njëra nga pyetjet që ai mori, e që Mozzik i është përgjigjur duke thënë se mashkulli dashuron sa herë do vet.

Një pyetje tjetër është po për dashurinë të cilën Mozzik e përkufizon si një këmbë në ujë dhe tjetrën në zjarr.

E gjithashtu, reperi ka folur edhe për tradhtinë, ku sipas tij ai që tradhton- tradhton veten.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0