Baton Haxhiu pritet të jetë drejtor i i ri T7

HomeAktualitet

Baton Haxhiu pritet të jetë drejtor i i ri T7

Ka pasur shumë spekulime për vazhdimin e karrieres së Baton Haxhiut, pasi ai u largu nga Klani.

Analisti i njohur Dardan Islmami në një status të tij në Facebook, ka bërë të ditur që invesitorët e Televizionit T7 janë duke kërkuar shkakrimin e Berat Buzhales dhe zëvendësimin e tij me Baton Haxhiun.

Ky është postimi i tij i plotë

Nese e keni verejt Buzhica eshte i qete keto dite ne postime, eshte TV kanllovik T7, ne pazar mu ble nga investitor qe…

Posted by Dardan Islami on Saturday, May 30, 2020

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0