Batatina kërkon gjyqtarë nga jashtë, do t’i paguaj vetë

HomeAktualitet

Batatina kërkon gjyqtarë nga jashtë, do t’i paguaj vetë

Tahir Batatina po kërkon që gjyqtarët të sillen nga jashtë pasi që për vendorët dyshon se mund ta dëmtojnë me qëllim.

Në “Dueli Sportiv”, trajneri i Llapit ka treguar që nesër do të takohet me kryesinë dhe me federatën dhe do të kërkoj që të delegohen gjyqtarë nga jashtë.

Ai madje thotë se do t’i paguaj vetë nëse është nevoja në mënyrë që të hiqen dyshimet.

Llapi ka kërcënuar me tërheqje nga garat nëse nuk i premtohet se do të merren masa te gjyqtarët. /IndeksOnline/

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0