Bashkim Ramosaj thur lavde për ish-presidentin Hashim Thaçi

HomeAktualitet

Bashkim Ramosaj thur lavde për ish-presidentin Hashim Thaçi

Kryetari i Deçanit, Bashkim Ramosaj ka komentuar figurën e ish-Presidentit Thaçi, duke thënë se për të gëzon një respekt të madh.
Ramosaj duke komentuar figurën e Thaçit, në emisionin “Personale” ka thënë se ka një respekt të veçantë për ish-presidentin.

Ai tutje ka thënë se Thaçi ka një të kaluar brilante dhe të lakmueshme.

“Presidenti Thaçi, një e kaluar e tij qe është e lakmueshme, një e kaluar brilante si student deri të themelimi i UÇK’në dhe konsolidimin e shtetit, kam një respekt të veçantë për të dhe ruaj këtë respekt”, ka thënë Ramosaj.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0