Bashkëshortja e Will Smithit, ia thotë në sy aktorit që e ka tradhtuar me shokun e djalit të tyre

HomeShowbiz

Bashkëshortja e Will Smithit, ia thotë në sy aktorit që e ka tradhtuar me shokun e djalit të tyre

Jada Pinkett Smith dhe Will Smith kurrë nuk menduan se do të ribashkoheshin.

Por çifti u mblodhën për një edicion special të së premtes në emisionin e saj “Red Table Talk” në Facebook për të ndarë anën e tyre të polemikave për lidhjen e saj me këngëtaren August Alsina.

Sipas çiftit ata “po kalonin një kohë shumë të vështirë” dhe ishin thyer kur Pinkett Smith filloi një lidhje romantike me këngëtarin 27-vjeçar.

Gjatë bisedës së tyre në “Tavolinën e Kuqe” Smith e shtyu gruan e tij të ishte e qartë në lidhje me marrëdhëniet e saj me Alsina, transmeton GazetaLajmi.

“Unë u futa në një ngatërresë me August”, tha Pinkett Smith.

Në një intervistë të fundit me nikoqirin e radios Angela Yee, Alsina tha se ai ishte përfshirë në një lidhje romantike me Pinkett Smith, e cila është e martuar me Smithin që nga 1997.

“Unë në fakt u ula me Will dhe pata një bisedë,” tha Alsina gjatë intervistës. “Për shkak të transformimit nga martesa e tyre në partneritet jetësor për të cilin ata kanë folur disa herë, dhe duke mos përfshirë romantizëm, ai më dha bekimin e tij.”

Alsina tha se kishte humbur para dhe marrëdhënie për shkak të thashethemeve që ai kishte qenë i përfshirë me Pinkett Smith, 48 vjeç.

Aktorja dhe burri i saj 51-vjeçar kanë qenë prej kohësh objekt i thashethemeve se ata kanë një martesë të hapur.

Çifti e ka mohuar këtë, por thotë se martesa e tyre nuk është tradicionale dhe se ata kanë një “partneritet jetësor”.

Në episodin e së premtes, dyshja thanë se ata ndjeheshin të detyruar të flisnin, sepse kishte shumë spekulime pas deklarimeve të Alsina.

“Ne nuk kemi thënë kurrë asgjë në mënyrë specifike,” tha Will Smith. “Ardhja në tryezë ishte ashtu si ne thjesht ndjeheshim sikur arriti deri në pikën ku duhet të thuash diçka.”

Pinkett Smith tha që ajo filloi një miqësi me Alsina rreth katër vjet e gjysmë më parë dhe kjo u bë më shumë pasi ajo dhe burri i saj ishin në një marradhënie të keqe.

Ajo gjithashtu tha se dëshironte të sqaronte Alsina pasi kishte thënë se burri i saj kishte dhënë leje për lidhjen, megjithëse shtoi se e kuptoi pse këngëtari i ri mund të ketë besuar që të jetë kështu.

“I vetmi person që mund të japë leje në atë rrethanë të veçantë është vetja,” tha ajo. “Unë në të vërtetë mund të shihja se si ai do ta perceptonte atë si leje sepse ne u ndamë miqësisht dhe mendoj se ai gjithashtu dëshironte ta sqaronte se ai gjithashtu nuk është një kontrollues shtëpie. Që nuk është ai.”

Aktorja tha se ajo ishte “në shumë dhimbje” dhe “e thyer” gjatë marrëdhënies.

Pinkett Smith tha se marrëdhënia e saj me Alsina mbaroi, Smiths u pajtuan dhe ajo tha se nuk ka folur me këngëtarin prej vitesh.

Ajo tha se ajo dhe burri i saj tani kanë arritur në një vend të “dashurisë së pakushtëzuar”.

Smith tha që ai kishte qenë i pasigurt nëse ai do të fliste ndonjëherë me Pinkett Smith kur ata kishin probleme, por ai ia kujtoi asaj angazhimin e tyre.

“Unë ju thashë vitin e parë që ishim të martuar, se mund të të dua para çdo gjëje,” tha Will Smith.

Çifti më pas recituan interpretimin e motonit të tij të filmit “Bad Boys”: “Ne udhëtojmë së bashku, vdesim së bashku. Martesë e keqe për jetën”.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0