Baby G tërheq vëmendje teksa vë në pah të pasmet në xhirimet e klipit të ri

HomeShowbiz

Baby G tërheq vëmendje teksa vë në pah të pasmet në xhirimet e klipit të ri

Këngëtarja shqiptare, Baby G, gjatë karrierës së saj ka eksperimentuar me zhanre të ndryshme muzikore.

Fillimisht te publikun shqiptar ajo ishte prezantuar me zhanrin Pop&RnB, ndërsa në disa projekte të fundit ajo ka provuar veten edhe në hip-hop.

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, bukuroshja bionde ka paralajmëruar këngë e re, që do të jetë në bashkëpunim me reperin Escobars.

Këngëtarja në mënyrë të vazhdueshme ka sjellë fotografi dhe video të shkëputura nga xhirimet e klipit, ku së fundmi ka mahnitur me dukjen.

E veshur me material të lëkurës, Gordana Kingji është shfaqur nga nja makinë luksoze teksa ka vënë në pah të pasmet.Kujtojmë se “Rap Song” është hiti i saj i fundit, që rezultoi të jetë mjaft i pëlqyer nga adhuruesit e muzikës së saj. /Telegrafi/

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0