Avdullah Hoti me rroba skijimi në vlerë 600 euro

HomeAktualitet

Avdullah Hoti me rroba skijimi në vlerë 600 euro

Sipas një llogaritjeje që është bërë në grupin në Facebook, “Maniakë t’Skijimit”, rrobat e kryeministrit në detyrë dhe rikandiduesit për këtë post, Avdullah Hotit, kushtojnë 600 euro.

Ata janë bazuar në një fotografi të Hotit të cilën e kishte publikuar në llogarinë e tij në Facebook ku shihej duke skijuar në Brezovicë.

Sipas hulumtimeve të tyre, kapela i kushtuaka nëntë euro, syzet 49.32 euro, ndërkaq xhaketa 221. 96 euro.
Ndërkaq, pantallonat i kushtojnë 263.07 euro, teksa dorëzat mund t’i ketë blerë 57.04 euro.

Ndërkaq, pantallonat i kushtojnë 263.07 euro, teksa dorëzat mund t’i ketë blerë 57.04 euro.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0