Author: admin

I am a web developer who is working as a freelancer. I am living in Saigon, a crowded city of Vietnam. I am promoting for http://sneeit.com

1 915 916 917 918 919 922 9170 / 9216 POSTS
Çfarë ndodh nëse vaksina e Covid-19 nuk krijohet dot?

Çfarë ndodh nëse vaksina e Covid-19 nuk krijohet dot?

Te infektuar: 851 Sheruar: 381 Vdekur: 22   Çfarë ndodh nëse vaksina e Covid-19 nuk krijohet dot? LajmeGazeta Express04/05/2020 10:31 Te [...]
Deputetja e PDK-së kërkon përgjegjësi nga Kurti, Vitia e Sfeçla për vdekjen e 26 vjeçarit nga Gjilani

Deputetja e PDK-së kërkon përgjegjësi nga Kurti, Vitia e Sfeçla për vdekjen e 26 vjeçarit nga Gjilani

Deputetja e PDK-së, Blerta Deliu-Kodra, ka kërkuar përgjegjësi nga kryeministri në detyrë, Albin Kurti dhe vartësit e tij për vdekjen e të riut 26 vje [...]
Ky është orari i ri i lëvizjes – fillon nga nesër deri më 18 maj

Ky është orari i ri i lëvizjes – fillon nga nesër deri më 18 maj

Nga nesër (4 maj) masat për parandalim të përhapjes së pandemisë do të ndryshojnë. Kjo pasi numri i rasteve të reja me coronavirus në vend ka shënu [...]
Pacolli flet pas arrestimit të personit i cili e kërcënoi se t’ia rrëmbente fëmijët

Pacolli flet pas arrestimit të personit i cili e kërcënoi se t’ia rrëmbente fëmijët

Një person është arrestuar nga ana e Policisë së Kosovës pasi që i njëjti po dyshohet se ka kërcënuar me jetë familjen e ish-ministrit të Jashtëm, Beh [...]
7 jetimët do bëhen me shtëpi të re nga Halil Kastrati

7 jetimët do bëhen me shtëpi të re nga Halil Kastrati

Edhe një familje tjetër do bëhet me shtëpi të re nga hoxhë Halil Kastrati. "Rasti i 7 jetimeve ne Shkup Do te behen me shtepi te re! Stafi i jone [...]
Thaçi viziton familjen e urologut nga Drenica që ia hoqi gurët nga veshkat

Thaçi viziton familjen e urologut nga Drenica që ia hoqi gurët nga veshkat

Presidenti Hashim Thaçi ka vizituar familjen e urologut Bashkim Gllareva, i cili e realizoi intervenimin endourologjik për heqjen e gurëve nga veshkat [...]
Edhe 38 të shëruar dhe 10 raste me COVID-19 në Kosovë

Edhe 38 të shëruar dhe 10 raste me COVID-19 në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka njoftuar se janë konfirmuar edhe 10 raste të reja me COVID-19 në vendin tonë, duke çuar në 82 [...]
Kjo është certifikata e re që duhet ta kenë punëtorët nga e hëna, për të lëvizur lirshëm nëpër Kosovë

Kjo është certifikata e re që duhet ta kenë punëtorët nga e hëna, për të lëvizur lirshëm nëpër Kosovë

Të hënën nis lehtësimi i masave të marra për parandalimin e përhapjes së koronavirusit në Kosovë. Në kuadër fazës së parë, do të hapen një numër i [...]
Marketet zbatojnë masat shtesë të ndërmarra nga Shtabi Emergjent i Mitrovicës

Marketet zbatojnë masat shtesë të ndërmarra nga Shtabi Emergjent i Mitrovicës

Te infektuar: 813 Sheruar: 298 Vdekur: 22   Marketet zbatojnë masat shtesë të ndërmarra nga Shtabi Emergjent i Mitrovicës LajmeGazeta Expre [...]
Kurti paralajmëron lehtësim të masave pas rënies së numrit të personave të prekur me COVID-19

Kurti paralajmëron lehtësim të masave pas rënies së numrit të personave të prekur me COVID-19

Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, ka thënë se pas 50 dite nga rasti i parë me COVID-19, situata në Kosovë është normalizuar. Kurti për këtë ka f [...]
1 915 916 917 918 919 922 9170 / 9216 POSTS