Author: admin

I am a web developer who is working as a freelancer. I am living in Saigon, a crowded city of Vietnam. I am promoting for http://sneeit.com

1 748 749 750 751 752 769 7500 / 7681 POSTS
E akuzuan se ka gënjyer për mposhtjen e kancerit – Grenell publikon dy fotografi

E akuzuan se ka gënjyer për mposhtjen e kancerit – Grenell publikon dy fotografi

I dërguari i presidentit Trump, për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell ka arritur t’i mbijetojë sëmundjes së kancerit. E një person me emrin Pa [...]
Enver Hasani: Albin Kurti është shembulli i politikanit si qeveriset me duar të pastëra

Enver Hasani: Albin Kurti është shembulli i politikanit si qeveriset me duar të pastëra

Profesori Universitar, Enver Hasani, e ka komentuar figurën e Albin Kurtit në politikë, përcjell Gazeta Blic.Në një intervistë për emisionin “Personal [...]
PACOLLI FAJËSON SHTETET ANËTARE TË BE-SË PËR MOS LIBERALIZIMIN E VIZAVE

PACOLLI FAJËSON SHTETET ANËTARE TË BE-SË PËR MOS LIBERALIZIMIN E VIZAVE

Ish-ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli me rastin e Ditës së Europës ka thënë se aspirata e popullit të Kosovës ka qenë tradicionalisht të b [...]
I infektuari me COVID-19 nga Obiliqi, punonte në një klinikë private në Prishtinë

I infektuari me COVID-19 nga Obiliqi, punonte në një klinikë private në Prishtinë

Nga tetë rastet e konfirmuara sonte me COVID-19, një ishte nga Obiliqi. Kryetare i kësaj komune, Xhafer Gashi ka bërë të ditur se rasti në fjalë ës [...]
Gjendet një person i paj.etë në Mitrovicë, Policia po e heton rastin si vde.kje e dyshimtë

Gjendet një person i paj.etë në Mitrovicë, Policia po e heton rastin si vde.kje e dyshimtë

Një person është gjendur i vde.kur në shtëpinë e tij në Mitrovicë. Lajmin për Gazetën Lajmi e ka konfirmuar Zëdhënësi i Policisë së Kosovës në Mitrovi [...]
Gezim Kelmendi : Thaci e Kurti po garojne se cili po mashtron me shume

Gezim Kelmendi : Thaci e Kurti po garojne se cili po mashtron me shume

Gati 1 muaj ka kaluar nga djegia e Xhamisë në Drenas, heshtë presidenti Thaçi, heshtë kryeministri Kurti. Heshtja e tyre tregon shumë. Ma shumë i [...]
Donika Gërvalla lëshon akuza të reja në drejtim të Isa Mustafës

Donika Gërvalla lëshon akuza të reja në drejtim të Isa Mustafës

Anëtarja e LDK’së, Donika Gërvalla ka lëshuar akuza të reja në drejtim të kreu të partisë, Isa Mustafa. Gërvalla ka thënë se mendësia e Isa Mustafë [...]
Policia ndërhynë në një shtëpi ku ishte organizuar Iftar me rreth 30 persona në Pejë

Policia ndërhynë në një shtëpi ku ishte organizuar Iftar me rreth 30 persona në Pejë

Në mbrëmjen e të shtunës (09.05.2020) Polica Rajonale e Pejës është njoftuar për një organizim Iftari në një shtëpi në Pejë, ku pjesëmarrës kanë qenë [...]
BIK’u pret që Bajrami të falet nëpër xhami

BIK’u pret që Bajrami të falet nëpër xhami

Xhamitë pritet të hapen në fazën e dytë të lehtësimit të masave antikoronavirus. Edhe pse jemi në muajin e Ramazanit, xhamitë e Kosovës vazhdojnë të j [...]
Thaçi: Presim nga BE’ja heqjen e vizave dhe dhënien e statusit të shtetit kandidat

Thaçi: Presim nga BE’ja heqjen e vizave dhe dhënien e statusit të shtetit kandidat

Në ditën e Evropës, presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka përmendur edhe njëherë padrejtësinë që po i bëhet Kosovës me mos-heqjen e vizave. Me anë [...]
1 748 749 750 751 752 769 7500 / 7681 POSTS