Author: admin

I am a web developer who is working as a freelancer. I am living in Saigon, a crowded city of Vietnam. I am promoting for http://sneeit.com

1 3 4 5 6 7 929 50 / 9288 POSTS
Si u gjet i vde kur burri nga Gjakova, flasin nga familja dhe policia

Si u gjet i vde kur burri nga Gjakova, flasin nga familja dhe policia

Pas disa ditësh i zhdukur, dje është gjetur i vd ekur 68-vjeçari nga Gjakova, Gasper Preqi. Ai është gjetur në një fushë në fshatin Lugbunar të Gjakov [...]
Zëdhënësi i Qeverisë: Albin Kurti udhëton për Bruksel në mesjavën e ardhshme, s’takohet me Vuçiqin

Zëdhënësi i Qeverisë: Albin Kurti udhëton për Bruksel në mesjavën e ardhshme, s’takohet me Vuçiqin

Albin Kurti do të qëndrojë javën e ardhshme në Bruksel, derisa, aty do të takohet me përfaqësues të BE-së, kanë konfirmuar për Gazetën Express nga Qev [...]
AGK e KMShK kundër që shteti të kontrollojë përmbajten e mediave online, sqarohet KPM-ja

AGK e KMShK kundër që shteti të kontrollojë përmbajten e mediave online, sqarohet KPM-ja

Këshilli i Mediave të Shkruara të Kosovës dhe Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës kanë reaguar përmes një komunikate të përbashkët, përmes të cilës ka [...]
Armend Zemaj tregon se a është infektuar me Covid-19

Armend Zemaj tregon se a është infektuar me Covid-19

Ish-ministri i Shëndetësisë Armend Zemaj ka treguar se nuk është infektuar me Covid-19. Thotë se mundohet që maksimalisht tu përmbahet masave dhe reko [...]
A shkaktoi vaksina AstraZeneca efekte anësore te qytetarët e Kosovës?

A shkaktoi vaksina AstraZeneca efekte anësore te qytetarët e Kosovës?

Deri më tani në Kosovë rreth 19 mijë persona kanë arritur të marrin dozën e parë të vaksinës antiCovid-19, AstraZeneca, nga kontigjenti prej 24 mijë v [...]
Një muaj i Albin Kurtit në Qeveri, pak paraqitje të tij

Një muaj i Albin Kurtit në Qeveri, pak paraqitje të tij

23 nga 34 dokumentet e publikuara nga qeveria e re e Albin Kurtit, janë emërime në pozita të reja qeveritare. Me këso vendime po shquhet kjo periud [...]
Mbi 300 serbë të Mitrovicës paguhen nga buxheti i Kosovës, pa punuar fare

Mbi 300 serbë të Mitrovicës paguhen nga buxheti i Kosovës, pa punuar fare

Që nga fundi i vitit 2016 e deri më sot, mbi 300 punëtorë serbë nga veriu i Kosovës vazhdojnë të marrin paga nga buxheti i Kosovës, por nuk janë të pr [...]
Vjen paralajmërimi nga kreu i SPSPK-së ndaj Qeverisë Kurti: Na paguani në të kundërtën e ndalojmë punën

Vjen paralajmërimi nga kreu i SPSPK-së ndaj Qeverisë Kurti: Na paguani në të kundërtën e ndalojmë punën

Kreu i Sindikatës së Sektorit Privat, Jusuf Azemi ka paralajmëruar Qeverinë se në qoftë se nuk dalin mjetet e premtuara financiare edhe tri ditë e ard [...]
Milaim Zeka: Disa ambasadorë sillen si pa tru në Kosovë

Milaim Zeka: Disa ambasadorë sillen si pa tru në Kosovë

Ish-deputeti Milaim Zeka është ankuar me fjalë të rënda ndaj disa diplomatëve evropianë në Prishtinë. Sipas tij ata po ndërhyjnë në pavarësinë editori [...]
Gruaja e Agim Ramadanit kujton heroin Sali Çekaj: Burrat e mëdhenj rishkruajnë historinē

Gruaja e Agim Ramadanit kujton heroin Sali Çekaj: Burrat e mëdhenj rishkruajnë historinē

Gruaja e Agim Ramadanit, Shukrije Ramadani, ka përkujtuar dhe nderuar veprën e Sali Çekajt. Ajo përmes një statusi në Facebook të shoqëruar me ima [...]
1 3 4 5 6 7 929 50 / 9288 POSTS