Author: admin

I am a web developer who is working as a freelancer. I am living in Saigon, a crowded city of Vietnam. I am promoting for http://sneeit.com

1 478 479 480 481 482 489 4800 / 4887 POSTS
A po i çon Albin Kurti mesazh dikujt përmes këtij shkrimi?

A po i çon Albin Kurti mesazh dikujt përmes këtij shkrimi?

A po i çon Albin Kurti mesazh dikujt përmes këtij shkrimi? Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në [...]
Raportuesi gjerman për Kosovën në KE u drejtohet Qeverisë Kurti, politikanëve dhe Gjykatës Kushtetuese

Raportuesi gjerman për Kosovën në KE u drejtohet Qeverisë Kurti, politikanëve dhe Gjykatës Kushtetuese

Raportuesi për Kosovën në Këshill të Evropës, Peter Beyer ka kërkuar nga akterët në vend përgjegjësi politike dhe respektim të sundimit të ligjit, rap [...]
Ymeri: Kurti e sheh veten si pejgamber, është vështirë të bashkëpunosh me të

Ymeri: Kurti e sheh veten si pejgamber, është vështirë të bashkëpunosh me të

Ish-kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, ka komentuar figurën e kreut aktual të VV’së, Albin Kurti. Ymeri ka vlerësuar se është i vështirë b [...]
LAJMI FUNDIT:“Kina po bëhet gati për luftë me SHBA”

LAJMI FUNDIT:“Kina po bëhet gati për luftë me SHBA”

“Ne kuptojmë nga raportet e inteligjencës se në Kina kanë ndodhur gjëra të këqija. Duhet të ballafaqohemi me këtë. Kina nuk e nxori këtë (koronavirusi [...]
Surroi: Më pëlqen ideja e karantinës, katundarët mund te dalin me pak ne qytet

Surroi: Më pëlqen ideja e karantinës, katundarët mund te dalin me pak ne qytet

I menjëhershëm ka qenë reagimi i publicistit, shkrimtarit, gazetarit, politikanit e skenaristit Veton Surroi pas vendimit për karantinim të Prishtinës [...]
Lajm i keq pë nxënësit/ Ja deri kur nuk do të hapen shkollat

Lajm i keq pë nxënësit/ Ja deri kur nuk do të hapen shkollat

Shkollat në Kosovë mund të mos hapen deri në shtator, OBSH paralajmëron për rreziqet Në Kosovë shkollat mund të mos hapen deri në muajin shtator. K [...]
LAJMI I FUNDIT – Infektologu Valbon Krasniqi jep një lajm të mrekullueshëm

LAJMI I FUNDIT – Infektologu Valbon Krasniqi jep një lajm të mrekullueshëm

Kosova po vazhdon të përballet me koronavirusin. Vetëm 15 pacientë janë duke u trajtuar në Klinikën Infektive me COVID-19, ku dy prej tyre vazhdojn [...]
A hyri në Kosovë me ndihmën e Thaçit?, Pacolli tregon të vërtetën

A hyri në Kosovë me ndihmën e Thaçit?, Pacolli tregon të vërtetën

Kryetari i AKR-së dhe ish-Presidenti i Kosovës, Behgjet Pacolli ka thënë se ai nuk e ka takuar Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçin dhe as nuk ka hyrë [...]
Enver Hoxhaj i PDK-së vetëbesimin në kulm, i kërkon përballje në debat Albin Kurtit!

Enver Hoxhaj i PDK-së vetëbesimin në kulm, i kërkon përballje në debat Albin Kurtit!

Presidenti nuk i ktheu përgjigje pozitive Kurtit, ndërsa kjo ofertë po konsiderohet nga dikush tjetër. Deputeti dhe anëtari i Kryesisë së PDK-së, E [...]
Haxhiu: Abelard Tahiri është shpifës, këto veprime i kemi ndërmarrë për rastin e Astrit Deharit

Haxhiu: Abelard Tahiri është shpifës, këto veprime i kemi ndërmarrë për rastin e Astrit Deharit

Ministrja në detyrë e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, i është kundëpërgjigjur një deklarate të deputetit të PDK-së, Abelard Tahiri, i cili tha se nuk kan [...]
1 478 479 480 481 482 489 4800 / 4887 POSTS