Author: admin

I am a web developer who is working as a freelancer. I am living in Saigon, a crowded city of Vietnam. I am promoting for http://sneeit.com

1 392 393 394 395 396 489 3940 / 4885 POSTS
LAJMI I FUNDIT: Pesë lojtarë dhe dy trajnerë te Barcelona me koronavirus

LAJMI I FUNDIT: Pesë lojtarë dhe dy trajnerë te Barcelona me koronavirus

Pesë futbollistë të Barcelonës dhe dy trajnerë raportohet të jenë infektuar me Covid19.Të paktën kështu shkruan radioja katalunase, “RAC1”, me rastin [...]
“Thaçi do të kundërshtojë çdo masë që e pamundëson dialogun”

“Thaçi do të kundërshtojë çdo masë që e pamundëson dialogun”

Ashpërsimi i masave të reciprocitetit ndaj Serbisë nga ana e qeverisë në detyrë, është kundërshtuar nga ana e presidentit të vendit Hashim Thaçi. [...]
Pacolli me video motivuese: Djali nga fshati që guxoi të ëndërronte!

Pacolli me video motivuese: Djali nga fshati që guxoi të ëndërronte!

Kryetari i AKR-së dhe biznesmeni Behgjet Pacolli, pak minuta më parë ka shpërndarë një video motivuese në Facebook ku tregon jetën e tij të varfër dhe [...]
Trump kërcënon të dërgojë ushtrinë për t’i dhënë fund trazirave në ShBA

Trump kërcënon të dërgojë ushtrinë për t’i dhënë fund trazirave në ShBA

Presidenti amerikan Donald Trump ka kërcënuar të dërgojë ushtrinë për të shuar trazirat civile në rritje në Amerikë për vdekjen e personit me ngjy [...]
Minutat e fundit të jetës së George Floyd, vdekja e të cilit trazoi SHBA-të

Minutat e fundit të jetës së George Floyd, vdekja e të cilit trazoi SHBA-të

Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë përfshirë nga protestat mbarëkombëtare, pas vdekjes së një burri afrikano-amerikan, pas një arresti policor.G [...]
Kundërthëniet e Kushtetueses në aktgjykimin final

Kundërthëniet e Kushtetueses në aktgjykimin final

Gjykata Kushtetuese në aktgjykimin e publikuar të plotë, të hënën, e ka fshirë paragrafin 4 të nenit 95 të Kushtetutës që flet për afatet në rastet ku [...]
Grenell jep dorëheqje nga Departamenti i Shtetit amerikan, mbetet i dërguar special për dialogun Kosovë-Serbi

Grenell jep dorëheqje nga Departamenti i Shtetit amerikan, mbetet i dërguar special për dialogun Kosovë-Serbi

Mbrëmë vonë Richard Grenell dha dorëheqje prej pozitës që kishte në Departamentin e shtetit amerikan.Këtë e bëri të ditur ai vet nëpërmjet rrjetev [...]
Kushti për hyrjen e mallrave nga Serbia kthen kamionët serb

Kushti për hyrjen e mallrave nga Serbia kthen kamionët serb

Vendimi i Qeverisë në detyrë për shtim të masave të reciprocitetit ndaj mallrave serbe ka bërë që deri në orët e pasdites 15 kamionë të kthehen mbra [...]
Noizy rrëfen bulizmin që kishte përjetuar pas migrimit në Angli

Noizy rrëfen bulizmin që kishte përjetuar pas migrimit në Angli

Noizy thotë se një nga periudhat më të vështira i kaloi gjatë qëndrimit në Angli.Noizy ishte sot i ftuar në intervistë ‘Në kurthin e Piter Pan’ ku [...]
Bajqinovci: Vëllau i Kryetares së Kushtetueses është Drejtor në Dhomën e Përgjimeve

Bajqinovci: Vëllau i Kryetares së Kushtetueses është Drejtor në Dhomën e Përgjimeve

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci, ka thënë se në Postën dhe Telekomin e Kosovës nuk ka dhomë të përgjimeve.“Dhoma e përgjimeve [...]
1 392 393 394 395 396 489 3940 / 4885 POSTS