Author: admin

I am a web developer who is working as a freelancer. I am living in Saigon, a crowded city of Vietnam. I am promoting for http://sneeit.com

1 2 3 4 5 922 30 / 9217 POSTS
Gani Geci: Në vitin 1993 në odën e Osmanit i kemi hangër 2 qengja e i kemi pi dy gajbe birra, aty ka qenë edhe Adem Jashari

Gani Geci: Në vitin 1993 në odën e Osmanit i kemi hangër 2 qengja e i kemi pi dy gajbe birra, aty ka qenë edhe Adem Jashari

Zyrtari i LDK-së, Gani Geci e ka vazhduar edhe sot debatin për familjen Jashari, duke thënë se ushtarët atëherë kishin shkuar në xhami, por edhe kishi [...]
Jusuf Buxhovi kërkon të veprojë Prokurori i Shtetit pas paraqitjes së mbrëmshme të Shefqet Krasniqit

Jusuf Buxhovi kërkon të veprojë Prokurori i Shtetit pas paraqitjes së mbrëmshme të Shefqet Krasniqit

Historiani Jusuf Buxhovi ka thënë se Prokurori i Shtetit duhet të veprojë menjëherë aty ku preket kodi kushtetues dhe sistemi i vlerave në shoqërinë t [...]
Rihapen pubet dhe restorantet në këtë shtet

Rihapen pubet dhe restorantet në këtë shtet

Më shumë se tre muaj anglezëve iu desh të privohen restorantet. Ndërkohë në mbarë vendin iu dha fund mbylljes, lokalet atje janë stërmbushur. Pamje [...]
Sherifi: Kur VV i merr 50%, është referendum; kur të tjerët i fitojnë 50%, janë pushtues

Sherifi: Kur VV i merr 50%, është referendum; kur të tjerët i fitojnë 50%, janë pushtues

Zyrtari i Nismës, Bilall Sherifi i ka quajtur hipokritë e të pangopshëm zyrtarët e Lëvizjes Vetëvendosje që po bëjnë fushatë për zgjedhjet e përgjiths [...]
A duhet të izolohen qytetarët pas kthimit nga Shqipëria?

A duhet të izolohen qytetarët pas kthimit nga Shqipëria?

Moti me diell gjatë kësaj fundjave joshi mijëra kosovarë që të ia mësyjnë Shqipërisë të paktën për tu relaksuar lirshëm pas masave të reja që ndërmori [...]
Kryeministri Albin Kurti nuk i ndahet as sot fushatës për zgjedhjet në Shqipëri, e përmend pak diasporën

Kryeministri Albin Kurti nuk i ndahet as sot fushatës për zgjedhjet në Shqipëri, e përmend pak diasporën

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka vazhduar edhe sot fushatën zgjedhore për kandidatët për deputetë që do garojnë për zgjedhjet parlamentare në S [...]
Naim Tërnava: Presidentes e Kryeministrit duhet t’iu dalë gjumi natën nga përgjegjësia që kanë

Naim Tërnava: Presidentes e Kryeministrit duhet t’iu dalë gjumi natën nga përgjegjësia që kanë

Kryemyftiu i Kosovës Naim Tërnava kryeministrin e Kosovës Albin Kurti e ka quajtur njeri “bollshëm të lexueshëm”. Tërnava ka thënë se qëndrimet pol [...]
Bekim Haxhiu me akuza ndaj MSH’së: Po zvogëlon numrin e testimeve për të paraqitur rrejshë m rënien e rasteve me COVID

Bekim Haxhiu me akuza ndaj MSH’së: Po zvogëlon numrin e testimeve për të paraqitur rrejshë m rënien e rasteve me COVID

Deputeti nga radhët e PDK-së, Bekim Haxhiu ka akuzuar Ministrinë e Shëndetësisë se po e zvogëlon numrin e testimeve qëllimisht në formë kamuflimi për [...]
Fisnik Ismaili: Kam me e hapë restoranin, nëse ministrat që janë në Shqipëri, nuk vetëizolohen kur të kthehën

Fisnik Ismaili: Kam me e hapë restoranin, nëse ministrat që janë në Shqipëri, nuk vetëizolohen kur të kthehën

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismaili, ka kërkuar vetë-izolim nga ministrat e Kosovës të cilët kanë shkuar në Shqipëri, në prag të zgjedh [...]
Nënkryetarja e LDK’së kritikon Albin Kurtin se po merret me çështje të brendshme të Shqipërisë

Nënkryetarja e LDK’së kritikon Albin Kurtin se po merret me çështje të brendshme të Shqipërisë

Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Shqipe Mjekiqi, e ka quajtur absurditet dhe veprim të paprecedent përkrahjen e treguar nga Albin Kurti, [...]
1 2 3 4 5 922 30 / 9217 POSTS